Фотоизложбата „Между небето и земята“ на Богомил Стоев открива нов поглед към света в Плевен
Плевенското сдружение „Фото Художници“ представи първата самостоятелна изложба на младия фотограф Богомил Стоев под надслов „Между небето и земята“. Експозицията е подредена в Арт център 3 – Творителница „О'Писменехъ!“ в Плевен и беше официално открита в сряда вечер в присъствието на гости, любители на фотографията и представители на местната власт.









































