Областният управител Иван Петков участва в ключова среща в Министерски съвет за справяне с безводието в Плевен и региона
Министерският съвет даде начало на поредица от координационни срещи, посветени на преодоляването на дългогодишните проблеми с водоснабдяването в област Плевен. Първата дискусия, проведена на 26 юни, постави акцент върху мерките за предотвратяване на нов воден режим и устойчивото развитие на ВиК инфраструктурата в региона.









































