Новият областен управител Иван Петков събира депутати и кметове от Плевенска област
Новият областен управител на Плевенска област Иван Петков даде първата си пресконференция след официалното си встъпване в длъжност. Пред медиите той съобщи, че в началото на юни ще бъде организирана среща между народните представители от 15-и МИР – Плевен и кметовете на всички общини в региона. Домакин на инициативата ще бъде Областната администрация в Плевен.









































